Söker du tillfälligt boende i Växjö?

Stubor hotell

Är du hyresgäst eller vill göra en intresseanmälan för stundentbostad?

Stubor Campus

Söker du bostad på Högstorp?

Stubor Högstorp

Stubor Fastigheter


Kontakta oss

Stubor Studentbostäder i Växjö AB

Stallvägen 32 352 56 Växjö
Tel: +46 470-79 50 00

 

Uthyrning

Tel: +46 470-79 50 00
E-post: uthyrning@stubor.se

 

 

Öppettider Kontoret

Tisdag & torsdag 13.00 - 15.00

Lunchstängt mellan 12:00 -13:00

 

Telefontider

Måndag 13:00 till 16:00

Onsdag 9:00 till 12:00

Fredag 9.00 till 12:00

 

Lunchstängt mellan 12:00 -13:00

Utanför telefontider var god och maila oss.

Vid akuta vattenläckor och avlopp efter kontorstid ring +46 70-892 46 99

 

Fastighetsservice

Service och underhåll fastighet och bostad

Måndag-fredag 08.00-16.00 

E-post: service@stubor.se

Tel: +46 470-79 50 00

 

Dörröppning i lägenhet

Dörröppning fram till kl. 16:00 mailas in till service@stubor.se

Efter kl. 16:00 ring: +46 73-154 10 97

(OBS: Detta nummer är endast för dörröppningar och används inte till andra ärenden) 

Pris 07:30-16:00 600 kr

Pris efter kl. 16:00 1500 kr

 

Intresseanmälan

För att ställa dig i kö till våra lägenheter skickar du i en intresseanmälan.

Gör en intresseanmälan

Besök oss

Stallvägen 32 352 56 Växjö

Öppetttider kontoret

Tisdagar och torsdagar 13.00-15.00

Personal

 

George Jurjoni

Platschef


Kontor: +46 470-79 50 00

Email: george@stubor.se

Samra Verem

Uthyrningsansvarig


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: uthyrning@stubor.se

Marius Jurjoni

Besiktningsansvarig


Kontor: +46 470-79 50 00

Email: marius@stubor.se

Johan Wickström

Fastighetsskötare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: johan@stubor.se

Edina Kiss

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: edina@stubor.se

Loredana Jurjoni

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: loredana@stubor.se