Kontakta oss

Stubor Studentbostäder i Växjö AB

Stallvägen 32 352 56 Växjö
Tel: +46 470-79 50 00

 

Uthyrning

Tel: +46 470-79 50 00
E-post: uthyrning@stubor.se
 

Ekonomi

För frågor gällande betalningar/fakturor mm.

E-post: ekonomi@stubor.se

 

Telefontider

Måndag-fredag 10.00-11.00 & 13.00-14.00

 

Lunchstängt mellan 12:00 -13:00

Utanför telefontider var god och maila oss.

Vid akuta vattenläckor och avlopp efter kontorstid ring +46 70-892 46 99

 

Fastighetsservice

Service och underhåll fastighet och bostad

Måndag-fredag 08.00-16.00 

E-post: service@stubor.se

Tel: +46 470-79 50 00

 

Dörröppning i lägenhet

Dörröppning fram till kl. 16:00 mailas in till service@stubor.se

Vardagar efter kl. 16:00 och helger ring:

+46 76 037 83 47

(OBS: Detta nummer är endast för dörröppningar och används inte till andra ärenden) 

Pris 07:30-16:00 600 kr

Pris efter kl. 16:00 1500 kr

Pris helger: 1500 kr

 

Intresseanmälan

För att ställa dig i kö till våra lägenheter skickar du i en intresseanmälan.

Gör en intresseanmälan

Besök oss

Stallvägen 32 352 56 Växjö

Öppetttider kontoret

Tillfälligt stängt

Personal

 

George Jurjoni

Platschef


Kontor: +46 470-79 50 00

Emejl: george@stubor.se

Edona Kastrati

Uthyrningsansvarig


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Emejl: uthyrning@stubor.se

Felicia Stenquist

Uthyrare ERASMUS / Easy Livin


Kontor: 0470-79 50 00

Emejl: erasmus@stubor.se easylivin@stubor.se

Trandolina Ferati

Uthyrare


Kontor: 0470-79 50 00

Emejl: uthyrning@stubor.se

Johan Wickström

Fastighetsskötare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Emejl: johan@stubor.se

Loredana Jurjoni

Lokalvårdare Easy Livin


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Emejl: loredana@stubor.se

Marius Cucu

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Emejl: marius.cucu@stubor.se

Arraya Sreesuk

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Emejl: arraya@stubor.se

Noor Al Shammari

Lokalvårdare


Kontor: 0470-79 50 00

Emejl: noor@stubor.se

Välj webbplats att besöka

Välj område inom Stubor att besöka